Blog

Wybór stroju na uroczystość rodzinną jest czasami większym wyzwaniem niż skompletowanie eleganckiego stroju do pracy. Dlaczego tak się dzieje? Wśród rodziny czujemy się swobodniej niż w biurze. Chcemy więc ubrać się zgodnie z własnym stylem, a jednocześnie nie urazić ceniącej sobie tradycyjny babci czy cioci. O czym powinniśmy pamiętać, wybierając się na rodzinną uroczystość?
Prawdopodobnie każdy pracownik biurowy słyszał kiedyś określenie „dress code”. To anglojęzyczne określenie to nic innego, jak zbiór zasad dotyczący odpowiedniego ubioru do pracy. W niektórych firmach dress code jest szczegółowo opisany, a pracownicy nie mają zbyt wielu możliwości kreowania swojego wizerunku. W większości biur jednak dress code oznacza tyle, co ubranie schludne, eleganckie i profesjonalne. Jak powinniśmy ubierać się do pracy?

Stylowe sukienki długie - na co dzień i od święta

Opublikowany przez
Każda kobieta chce się czuć wyjątkowo i zjawiskowo w swojej kreacji. Niezależnie od typu urody oraz pogody panującej za oknami, to właśnie sukienki maxi, które swoją długością sięgają do kostek, są najchętniej wybieranymi ubraniami przez kobiety.
Spódnica jest podstawowym elementem w każdej kobiecej garderobie. Świetnie dopasowane podkreślają kształty kobiecej sylwetki. Są eleganckie, sportowe, po prostu piękne. Abyśmy mogły się czuć wyjątkowo i kobieco, musimy właściwie dopasować spódnice do naszej sylwetki. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą Wam w wyborze spódnic. Możemy wyróżnić trzy rodzaje spódnic:
Każda z nas wie, że to właśnie spodnie stanowią bardzo często podstawę stylizacji. Spodnie damskie są funkcjonalne, kobiece, idealnie podkreślając naszą sylwetkę. Spodnie tak samo jak inne części garderoby, powinny być stosowanie dopasowane do okazji. Mogą być wykonane z różnych materiałów, posiadać zróżnicowaną długość i szerokość oraz elementy ozdobne. Jak właściwie dobrać spodnie do sylwetki oraz jakie fasony są modne? Oto nasze propozycje:
Wyświetl 1 to 5 of 27 (1 stronach)